אולם אירועים בחיפה

בחירת אולם אירועים בחיפה והקריות

אזור חיפה והקריות משופע באולמות אירועים הנותנים מענה לתושבים ואורחיהם. יחד עם זאת, האיתור של אולמות אירועים בחיפה והקריות הופך למשימה מסובכת אם מחפשים מקום איכותי ויוקרתי מחד, ובחיק הטבע מאידך. לכן, חשוב שתדעו שיש באזור מקום אחד מיוחד ובולט מעל השאר, ששוכן בלב יערות הכרמל ועונה לשם פיין קלאב.

אולם שיהיה גם ייחודי וגם נגיש

אחד הקריטריונים הראשונים בבחירת אולם אירועים בחיפה הוא היותו בעל חזות מרשימה וייחודית. על קריטריון זה עונה פיין קלאב לא עוררין, בהיותו שוכן בפינת חמד קסומה ועוצרת נשימה בלב יערות הכרמל, ומשקיף על הים התיכון. המתחם אמנם ממוקם בלב הטבע, אך הוא מאוד נגיש בהיותו צמוד לכביש בית אורן עם שפע של מקומות חניה והנגשה לבעלי מוגבלות. בנוסף, זהו מיקום מצוין ונוח הן לבאים מחיפה, מהקריות ומהצפון, והן למגיעים ממרכז הארץ ומדרומה.

אולם יוקרתי ואיכותי

עוד גורם חשוב בבחירת אולם אירועים בחיפה והקריות הוא היותו איכותי ויוקרתי. לשם כך, יש לדעת כיצד להבחין בין אולמות המתיימרים להיות כאלו, לבין יוקרה ואיכות אמיתית כמו בפיין קלאב. תכונות אלו ניכרות בחומרי גלם טבעיים ומלאים המשמשים לריהוט ואבזור המקום, ובאלמנטים עיצוביים וייחודיים המשולבים בטוב טעם בתוך טבע שיופיו תופס מקום של כבוד. מעבר לכך, אולם איכותי יספק את כל צרכי האורחים באופן הטוב ביותר, לרבות מתחם קבלת הפנים, בר משקאות, רחבת ריקודים ולוקיישנים מרהיבים להעמדת חופה.

לבחון את טיב התפריט

לא פחות חשוב, כאשר בוחנים אולמות לאירועים בחיפה והקריות יש לבדוק את המגוון וטיב התפריט. גם כאן פיין קלאב מתעלה מעל האחרים עם תפריט גורמה כשר ומשובח, המאפשר לכל אחד לבחור את המנות המתאימות עבורו, בין אם מדובר בתפריט בשרי, צמחוני ואף טבעוני. כמה דוגמאות על קצה המזלג מתפריט הגורמה שלנו הן מתאבני סביצ'ה דג ים על מצע מקלוני ירקות, בר טורטיות, רוסט ביף, קדירת הרועים, קרמבל תפוחי עץ וקוקילידה במילוי קרם נוגט.

להזמנות ופרטים נוספים

מתחם פיין קלאב זמין לאירועים בכל עונות וימות השנה, ומעמיד בפני תושבי חיפה והקריות רף גבוה במיוחד בכל הקשור לאולמות וגני אירועים. למידע ופרטים נוספים הינכם מזומנים ליצור קשר עם נציגינו בטלפון 04-8220198.