חתונה טבעונית

חתונה טבעונית בטבע

פעם הצמחונות הייתה תופעה מוזרה שלא התקבלה בעין יפה, ושלא לדבר על להיות טבעוני.  בחתונות ובאירועים נאלצו הצמחונים להסתפק בתוספות שהתלוו למנה הבשרית, וזאת גם אם היה מדובר בחתן ובכלה עצמם. למרבה השמחה, כיום השוק הקולינרי בישראל התרחב וצמח, ואימץ תפיסות תזונה טעימות מאוד גם בלי בשר. זוהי הגישה המתקדמת לה תזכו בפיין קלאב שביערות הכרמל, המציע לקהל הטבעונים תפריט גורמה עשיר ומגוון.

מאפייני חתונה טבעונית

אצלנו בפיין קלאב תוכלו לזכות בחתונה בלב טבע ירוק וקסום, שכולה על טהרת הטבעונות. החתונה הטבעונית מיועדת עבור קהל מוזמנים של לפחות 150 אורחים, וכוללת בר משקאות אלכוהוליים תוצרת חוץ, חניה מאורגנת, הושבה מוסדרת ומתחם מרהיב ומעוצב. במילים אחרות, חתונה טבעונית בפיין קלאב היא כמעט כמו כל חתונה אחרת, רק שהתפריט הינו טבעוני בלבד.

חתונת גורמה על בסיס תפריט טבעוני   

אנו מאמינים שעם גישה נכונה, טעם טוב, סחורה משובחת וכשרון לבישול – גם חתונה טבעונית יכולה להיות טעימה לא פחות מכל חתונה אחרת. על כן, בחרנו להציע לקהל הטבעונים תפריט גורמה פרי יצירתו של שף המקום. זהו תפריט עשיר וססגוני, ממנו כל אחד יכול לבחור את המנות האידיאליות לחתונה שלו.

כל הטוב הטבעוני שאפשר לדמיין

חתונה טבעונית בפיין קלאב לא רק תהיה לשביעות רצונם של בעלי השמחה, אלא גם תשנה את דעתם של רבים אחרים אודות איכותו וטעמיו של אוכל טבעוני. אנו מציעים תפריט עשיר ומפתיע בטעמיו, צבעיו וניחוחותיו, הכולל בין היתר מנת קבלת פנים של פלאפל מעדשים שחורות שמוגש עם קרם חציל מעושן, או כדורי ריזוטו ופטריות על קרם גזר. מאידך, ייתכן שתעדיפו דוכני קבלת פנים כדוגמת טאבון פוקאצ'ות, בר טורטיות, בר מרקים או בר סושי.  מעבר לכך, תוכלו ליהנות משפע של סלטים ומנות אנטיפסטי, וכמובן ממנות עיקריות וקינוחים טבעונים.

לדעת עוד על חתונה טבעונית

חולמים על חתונה טבעונית שתשקף את תפיסת עולמכם באופן מכובד, עשיר, טעים ומגרה? אם כן, אנו נשמח להפיק עבורכם אירוע שעונה על כל ציפיותיכם, ועוד הרבה מעבר לכך. ליצירת קשר ופרטים נוספים הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 04-8220198.