חתונה שישי צהריים

הדור החדש מעדיף  חתונה שישי בצהריים

עד לא מזמן, ימי חמישי בערב היו המועד המבוקש ביותר עבור חתונות, אך כעת התחלפו ערבי חמישי התחלפו בימי שישי בצהריים. אלו הן בדיוק החתונות שאנו מציעים בפיין קלאב, אשר מגלמות בתוכן שלל יתרונות שכדאי להכיר ולקחת בחשבון.

חתונה יותר ארוכה

בעבר הייתה לחתונות שישי בצהריים תדמית מנומנמת וכבדה, של אירוע רגוע וקצר הנגמר עם רדת החשיכה. ואולם, חתונה שישי צהריים היא אירוע הרבה יותר ארוך מחתונת ערב, שיכול אפילו להמשיך לתוך הלילה. מלבד זאת, אך אירוע מגיעים האורחים רעננים, נינוחים, מלאי אנרגיות ורעבים, וגם שותים הרבה אלכוהול מתוך הכרה שהיום עוד צעיר ואף אחד לא לחוץ וממהר לחזור הביתה.

חתונה באווירה אחרת

חתונה שישי בצהריים המתקיימת בפיין קלאב מאפשרת ליהנות מכל היופי והקסם של יערות הכרמל, הנגלה באור היום. האווירה עוד מתעצמת בטקס החופה שנערך תחת כיפת השמים, וממשיכה באירוע מוצל ונעים באוויר אחר הצהריים של הרי הכרמל. לאחר מכן, אירוע מטפס לעוד רגע שיא עם בוא השקיעה, וככול שהערב נכנס נותרים החברים הטובים לשמחה אנרגטית ועליזה הצוהלת לה לתוך הלילה.

תכנון אישי של חתונת שישי

ברור לנו שלכל חתונה יש את הסגנון והאווירה הייחודיים, שכאמור עוד מתעצמים באורם של ימי שישי. לכן, כל חתונה המופקת אצלנו זוכה לליווי אישי בבחירת ההתנהלות, עיצוב, התפריט המבוקש ואופן הגשתו. היחס הצמוד והמסור מאפשר לכל זוג ליצור אירוע העונה במדויק לטעמו, בין אם  מדובר בחתונת שישי אלגנטית, שמחה ומפוארת, חתונה לא פורמאלית, תוססת וקלילה, או כל סגנון ואווירה אחרים בהם תחפצו.

דגשים לחתונות שישי בצהריים

חשוב לדעת, שחתונות אלו מתאימות לקהל חילוני או מסורתי שאינו מקפיד על כניסת השבת, וכמו כן הן אינן בהכרח זולות יותר מחתונות בערב. מעבר לכך, אם האירוע מתקיים בקיץ יש להיערך בהתאם מבחינת צל, אוורור או מיזוג. יחד אם זאת, יש לזכור כי חתונה שישי צהריים בפיין קלאב תהיה קסומה בכל עונות השנה, בין אם בסתיו, בחורף או באביב, כאשר לכל עונה יש את האווירה המיוחדת המושלת בה.

להזמנת חתונת שישי בצהריים

רוצים להתחתן בפיין קלאב בשישי בצהריים? אם כן, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 04-8220198, לסגירת תאריך ולקבלת פרטים נוספים.