חתונות בטבע

חתונות בטבע מושלמות וללא פשרות

לעיתים קרובות, חלומות אודות חתונות בטבע מתפוגגים ברגע שהם נמדדים במבחן המציאות. הקשיים באים לידי ביטוי בצורך לאתר מקום מושלם, שהינו מבודד ופראי מספיק מצד אחד, ומצד שני נגיש עבור כל אורחי החתונה. מעבר לכך, חתונה בטבע כרוכה בהפקה לוגיסטית מורכבת ומסובכת הגוזלת הרבה מאוד זמן, כסף ומשאבים. לעומת זאת, קיימת אופציה אחרת של חתונת יוקרה מפנקת ונוחה בלב הטבע, ללא מאמץ מצידכם, בפיין קלאב השוכן בלב יערות הכרמל.

לארגן בקלות חתונה בלב הטבע

פיין קלאב הינו מתחם אירועים ליד קיבוץ בית אורן, ועל כן ההגעה אלינו עוברת בכבישים יפים ושקטים ממש עד למקום עצמו, ללא בעיות נגישות או חנייה. מדובר במקום יפהפה השוכן בלב טבע פראי, המדגיש את הסביבה הטבעית ומשלב אווירה טבעית ביחד עם כל אמצעי הנוחות והפינוק הנדרשים לאירוח מושלם. במילים אחרות, פיין קלאב הוא המקום המושלם לקיום חתונות בטבע שהינן איכותיות ויוקרתית, אך כלל לא מסובכות להפקה.

מיקום נהדר לחתונה

אין ספק כי בפיין קלאב מתגלמים כל המרכיבים שהופכים חתונות בטבע למושלמות. זאת, בהיותו מקום מבודד ומטופח בלב הרי ויערות הכרמל, השוכן בנקודה מרשימה ביופייה המוקפת עצי אורן גבוהים וצמחייה מרשימה, עם נקודת תצפית אל הים. המקום היפהפה והמושקע זה הופך את החופה, החתונה, בר המצווה או כל אירוע לייחודי ובלתי נשכח.

כל שנדרש ומעבר לכך

נכון, לטבע בפיין קלאב יש את כל נקודות הפתיחה הנדרשות, אבל אנחנו רוצים להעניק לאורחינו אירוע יותר ממושלם, וגם אפשרות לחגוג חתונה בנוחות בכל עונות השנה ובכל שעות היום והלילה. לכן, לצד טבע קסום ומדהים ביופיו דאגנו גם לדק עץ גדול ומרשים לאירוח נוח ונגיש, עמדת תקליטן ורחבת ריקודים מושלמת עם ציוד התאורה וההגברה הטוב ביותר, בר משקאות גדול ומעוצב, ושלל פינות הסבה קסומות ונעימות. יתרה מכך, אורחינו זוכים לתפריט גורמה מגוון ומשובח הכולל גם מנות מצוינות עבור צמחונים וטבעונים.

המציאות עולה על כל דמיון

ככל שנכביר במילים אודות יופיו וייחוד של פיין קלאב, בסופו של דבר עליכם להיווכח במציאות במו עיניכם. לכן, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בטלפון 04-8220198, לקבוע פגישה ולבוא לחזות בכל היתרונות שיש לפיין קלאב להציע.